Aktualności
Najnowsze wydarzenia w naszej hodowli

* 27 sierpnia 2023 *

Planowane mioty

 

Jeśli jesteś zainteresowany Carskim Kotkiem lub chciałbyś zasięgnąć więcej informacji zapraszamy do kontaktu,chętnie porozmawiamy, pomożemy w doborze maluszka, powiadomimy o pojawieniu się na świecie Carskiego Kotka!

Jesteśmy małą domową hodowlą i z reguły nie posiadamy kociąt dostępnych od ręki. Bardzo cenimy komfort i potrzeby naszych podopiecznych, z tego powodu nie potrafimy przewidzieć ilości miotów i kociąt w roku. Osoby zainteresowane kociętami z naszej hodowli zachęcamy do wpisania się na listę osób oczekujących na kocięta. Powiadomimy o pojawieniu się na świecie Carskiego Kotka! Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poinformujemy o narodzinach maluszków, pomożemy  wybrać odpowiednie kociątko.

* 11 listopada 2018 *

International Cat Show Poznań FIFe – 2018

To był udany weekend 🙂 Carskie koty pięknie zaprezentowały się na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Poznaniu 🙂 Nasz
Aleksander zdobył w oba dni certyfikaty Ex 1 CACIB i tym samym ukończył tytuł INTERNATIONAL CHAMPION !!! 🙂

* 5 września 2015 *

Międzynarodowe Wystawy Kotów Rasowych FIFe – 2015

To był piękny rok pełen sukcesów 🙂

Nasz kocur Xavi Gilraen*PL uzyskal na trzech wystawach najwyższe odznaczenie ocenę doskonałą Ex 1, CAC co dało mu tytuł CHAMPION !!! oraz zaszczycił nas dwa razy nominacją do finału najpiękniejszych kotów wystawy NOM BIS !!!

Wrocław 7.o3.2015 Ex 1, CAC, NOM BIS
Wrocław 8.03.2015 Ex 1, CAC, NOM BIS
Kościan 18.04.2015 Ex 1, CAC
Wrocław 5.09.2015 Ex 1, CACIB